Reporter (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Example
sv: Exempel

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
