Reporting API (2.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina
