Reporting API (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii
