Reporting API (2.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
