Reporting API (2.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
