Reporting API (2.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
