Reporting API (2.1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Date
es: Fecha

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: Location
es: Ubicación

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Reporting
es: Informe
