Reporting API (2.1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Location
et: Asukoht

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
