Reporting API (2.1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Location
gu: સ્થાન
