Reporting API (2.1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Location
kk: Орналасуы
