Reporting API (2.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Location
km: ទីតាំង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
