Reporting API (2.1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Location
mn: Байрлал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
