Reporting API (2.1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း
