Reporting API (2.1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Date
nn: Dato

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Location
nn: Stad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
