Reporting API (2.1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Date
sv: Datum

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Location
sv: Plats

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
