Reporting API (2.1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
