Reporting API (2.1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Location
vi: Vị trí

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
