Request Dumper (2.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Path prefix
af: Pad-voorvoegsel
