Request Dumper (2.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Development
cs: Vývoj

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Path prefix
cs: Prefix cesty
