Request Dumper (2.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Development
de: Entwicklung

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Path prefix
de: Pfadpräfix
