Request Dumper (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής
