Request Dumper (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Development
id: Pengembangan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Path prefix
id: Awalan path
