Request Dumper (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Development
is: Þróun

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Path prefix
is: Forskeyti slóða
