Request Dumper (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Development
kk: Дамыту

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Path prefix
kk: Префикс жолы
