Request Dumper (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Development
fa: توسعه

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Path prefix
fa: پیشوند مسیر
