Request Dumper (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Path prefix
ro: Prefix de cale
