Request Dumper (2.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Path prefix
ur: پاتھ پریفکس
