Request Dumper (2.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Development
bg: Разработка

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Path prefix
bg: Префикс за път
