Request Dumper (2.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Path prefix
ca: Prefix del camí
