Request Dumper (2.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Development
da: Udvikling

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Path prefix
da: Stipræfiks
