Request Dumper (2.1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Development
es: Desarrollo

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Path prefix
es: Prefijo de la ruta
