Request Dumper (2.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Path prefix
gu: પાથ ઉપસર્ગ
