Request Dumper (2.1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Path prefix
hu: Útvonal előtagja
