Request Dumper (2.1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Path prefix
hy: Հղման նախածանց
