Request Dumper (2.1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Development
ml: വികസനം

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Path prefix
ml: മര്‍ഗ്ഗ-പൂര്‍വ്വപ്രത്യയം
