Request Dumper (2.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Development
ru: Разработка

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Path prefix
ru: Префикс пути
