Request Dumper (2.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Path prefix
ta: வழி முன்னொட்டு
