Request Dumper (2.1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Development
eu: Garapena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Path prefix
eu: Bidearen aurrizkia
