Request Dumper (2.1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Development
fi: Kehitys

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Path prefix
fi: Polun etuliite
