Request Dumper (2.1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Development
he: פיתוח

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Path prefix
he: קידומת הנתיב
