Request Dumper (2.1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Development
ar: التطوير

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Path prefix
ar: سابقة المسار
