Request Dumper (2.1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Path prefix
be: Прэфікс маршрута
