Request Dumper (2.1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས
