Request Dumper (2.1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Path prefix
pl: Prefiks ścieżki
