Request Dumper (2.1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Development
uk: Розробка

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Path prefix
uk: Префікс шляху
