Request Dumper (2.2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Development
et: Arendus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Path prefix
et: Kataloogitee eesliide
