Request Dumper (2.2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Development
hr: Razvoj

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Path prefix
hr: Prefiks putanje
