Request Dumper (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Path prefix
oc: Prefix de camin
