Request info (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: yes
hu: igen

en: None
hu: Nincs

en: Scheme
hu: Séma

en: no
hu: nem

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Preferred language
hu: Előnyben részesített nyelv
