Request info (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: yes
nl: ja

en: None
nl: Geen

en: Scheme
nl: Schema

en: no
nl: nee

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Secure
nl: Beveiligd
